Jak uruchomić swoją stronę internetową? Program szkoleniowo-mentoringowy

Czas na Twoją stronę www. Skuteczną biznesowo i cieszącą oko. Zapraszamy na program szkoleniowo-mentoringowy, według autorskiej formuły “T.I.M.E.” dzięki której w 4 tygodnie uruchomisz własną stronę internetową.

Stworzysz taką stronę, która zachęca Twoich Klientów do współpracy i sprawia, że:

💎 obdarzają Cię zaufaniem,
💎 chcą skorzystać z Twojej oferty,
💎 widzą w Tobie autorytet i specjalistkę w branży,
💎 są gotowi polecić Cię innym.

A przy tym Ty, tworząc własną stronę (nawet jeśli totalnie nie znasz się na technologii czy projektowaniu graficznym) otrzymasz wsparcie krok po kroku i przejdziesz przez ten proces tak, jakbyś układała klocki zgodnie z instrukcją):

✅ oszczędzasz fortunę za jej wykonanie + przyszłe poprawki w agencji lub u freelancera.
✅ tworzysz swoje miejsce w sieci, które pozwala Ci docierać do większej liczby Klientów poprzez: wyszukiwarkę Google, reklamy GoogleAds oraz remarketing.
✅ urządzasz ją tak, jak chcesz.
✅ zyskujesz pełną kontrolę nad jej działaniem i rozwojem (w każdej chwili możesz dodać jakiś artykuł czy dodatkową stronę bez proszenia i płacenia programistom).
✅ zapewniasz na niej wszystko co jest niezbędne, by Klient skorzystał z Twojej oferty i cieszysz się niezależnością od algorytmów social mediów czy ataków hakerskich i kradzieży profili.

➕ do tego masz wsparcie dwóch mentorek – Strateżki Biznesu i Marketingu oraz UX Designerki, posiadających kilkunastoletnie doświadczenie w e-biznesie.

💎 Spraw Sobie Stronę z naszym wsparciem. To nie jest kurs “Zrób Sobie Sama”, a “Zróbmy To Razem” – dzięki temu masz gwarancję wsparcia i dotarcia do celu.

Wspólnie zadbamy o Twój sukces w sieci!

➡️➡️➡️ Zapisz się teraz na listę oczekujących na kolejną edycję (średnio co 6 tygodni) pod linkiem: https://sprawsobiestrone.pl/ i 🎁 zyskaj 🎁 bonus – niespodziankę tylko dla zapisanych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.