Pisanie jest moją pasją odkąd pamiętam. Już w szkole podstawowej, przełom lat 80. i 90., byłam zaangażowana w prowadzenie gazetki szkolnej. Pod hasłem dziennikarstwa minęły moje czasy licealne, studenckie i pierwsze kroki zawodowe. Mam za sobą kilkanaście lat doświadczenia w roli dziennikarza internetowego, ale też autora wniosków o dofinansowania projektów. W 2012 roku, kiedy życie podarowało mi nową rolę – bycie mamą, postanowiłam trwać w poszerzaniu kwalifikacji o kolejne branże i rodzaje treści. W ten sposób zaczęłam pisać teksty na zlecenie.

Co wyróżnia moje teksty na zlecenie?

Indywidualny styl. Piszę poprawnie, choć dość swobodnie. Jestem daleka od treści perfekcyjnych i naukowych. Bliżej mi do czegoś, co obecnie nazywa się lifestylem. Mam bogaty zasób słów i lubię stosować synonimy. Z własnej inicjatywy poznałam podstawy języka HTML i cały czas rozwijam się w kierunku wiedzy o SEO i SEM.

Od samego początku stawiam sprawę uczciwie. Poza zaletami, informuję o możliwych przeszkodach, niestety nieuniknionych w przypadku bycia mamą, ale na szczęście nie zdarzających się nagminnie. Moje oferty przygotowywane do danego zlecenia są przede wszystkim konkretne, co najczęściej doceniali dotychczasowi Klienci.

Idąc za ciosem – jesteś pod dobrym adresem, jeśli potrzebujesz: wpis na bloga, artykuł do serwisu tematycznego, ofertę dla Klienta, contentu strony www, opis produktu, opis kategorii, tekst do mediów, e-book, itp. Dobrze trafiłeś, jeśli to ma być utrzymane w lekkiej formie, może troszkę z nutką sprzedażową. Nie uświadczysz u mnie naukowych wywodów, zagadnień matematycznych, precli, przepisywania z papieru na komputer, zaawansowanych tłumaczeń, itp. Lubię rewriting. Sporadycznie zajmuję się hasłami promocyjnymi. Czasami także tworzę statyczne bannery.

Posiadam własne zaplecze, które wykorzystuję do różnego rodzaju tekstowej współpracy. Są to sukcesywnie rozbudowywane blogi związane z tematyką rodziny, ale o wąskim zakresie zagadnień:

  • blog parentingowy prowadzony od marca 2012 roku,
  • blog o spędzaniu wolnego czasu z dziećmi, ale przede wszystkim o pomysłach na zabawy oraz o zabawkach samych w sobie – 2016 r.,
  • blog o finansach rodziny – 2016 r.,
  • blog o psie rasy golden retriever – 2016 r.