Sklep internetowy pod domeną lenamurawska.pl jest od dawna. Zmieniała się jego formuła. Kluczową dla rozwoju była oferta dla blogerów. Od połowy 2020 roku dotyka takich zagadnień, jak content marketing i praca zdalna.

Na głównej stronie sklepu przeczytasz m.in.:

Moją ofertę opieram o wiedzę, doświadczenie i praktyczne testy.

Co to oznacza?

Wiedza to wiadomości zdobyte podczas studiów magisterskich z komunikacji społecznej oraz umiejętności, które rozwijam w trakcie praktyki zawodowej. Doświadczenie – staż pracy, który liczę od 1997 roku. Wtedy napisałam pierwszy tekst do internetu i stworzyłam pierwszą prostą stronę w HTML. Testy – ofertę opieram o pracę we własnych mediach i tworzenie autorskich narzędzi. Ponadto mam na myśli dotychczasową współpracę contentową w sumie z ponad 200 blogerami, freelancerami oraz pracę dla kilkunastu firm różnej wielkości. Wszystko, co znajdziesz w sklepie jest najpierw sprawdzone w praktyce.

Dla kogo powstał sklep?

Mam dokładnie określoną grupę odbiorców. Tworzę asortyment sklepu z myślą o osobach odpowiedzialnych za prowadzenie sklepów internetowych, wspomaganych blogami. Przed oczami widzę odbiorców od właściciela małego sklepu po managerów z wielkich firm, które zdecydowały się na wejście w e-commerce. W moich założeniach są to osoby pracujące zdalnie, nierzadko w całkowitej lub częściowej obecności przeszkadzajek np. dzieci 😉 Sama mam dwójkę i dzięki nim zdecydowałam się na zdalne wykonywanie obowiązków zawodowych.

Jaki jest e-asortyment sklepu?

W związku z powyższą grupę odbiorców, sklep będzie rozszerzał swoją ofertę o:

  • narzędzia dla e-commerce,
  • narzędzia dla blogów firmowych,
  • narzędzia do organizacji pracy,
  • narzędzia do… czasozajmowania przeszkadzajek 😉

Misja sklepu Content marketing i praca zdalna

Dzięki wymienionemu asortymentowi chcę spowodować, byś zaoszczędził czas na tworzenie własnych narzędzi, research internetowy w poszukiwaniu odpowiedzi na pytanie “co trzeba zrobić, gdy…?” itd. Chcę byś mógł samodzielnie pilotować swoje działania i dokonywać wyborów spośród możliwości. Chcę, byś mógł upewnić się w prosty sposób, że nie przegapiasz działań, które mogą zwiększać sprzedaż generowaną przez Twój sklep internetowy i blog firmowy. Jeśli jednak cenisz sobie spojrzenie z zewnątrz, superwizowanie, inaczej monitoring, czy nadzór nad zespołem, czy działaniami – mam comiesięczną pulę miejsc na indywidualne współprace.