Chcesz wzmocnić efektywność marketingowo-sprzedażową
bloga w Twojej firmie?

Blog pracuje na Twoją firmę nawet, gdy śpisz! Blog działa, gdy Twoi współpracownicy wyjdą z biura, gdy wylogują się z używanych u Was e-narzędzi. Blog nie ma godzin otwarcia i potencjalny klient może do niego trafić o najdziwniejszych dla Ciebie porach doby… nie wspominając o różnicach związanych ze strefami czasowymi….

Wiesz, że wiele z działań prowadzonych na blogu można w tym samym czasie zrobić inaczej i wzmocnić tym samym POTENCJAŁ SPRZEDAŻOWY BLOGA?!

Jestem blog managerem. Działam w internecie od 1997 roku i pierwsze blogi pisałam tworząc im e-szkielet w języku HTML. Do dziś pomagam firmom w zakresie content marketingu. Jestem ciekawa Twojego bloga! Zapraszam na pierwsze

profilaktyczne
badanie bloga firmowego, edycja 2020

Wypełnij formularz zgłoszeniowy bloga. Mam 50 miejsc. Zbieram zgłoszenia do niedzieli 25.10.2020 lub do wyczerpania limitu. Wyniki badania będę odsyłała zgodnie z kolejnością zgłoszeń. Ostatni blog chcę obejrzeć max 10.11.2020 r.

.

Jakie korzyści płyną dla Twojej firmy z tej akcji?

  • INDYWIDUALNA INFORMACJA – masz pewność, że specjalista z doświadczeniem odwiedził Twój blog i podzielił się swoimi spostrzeżeniami. Badaniu podlega strona główna i wybrany losowo jeden z aktualnych wpisów na blogu. Ponadto odniesienie się do wyzwania, jakie masz w związku z blogiem firmie oraz odpowiedź na pytanie do specjalisty. Im więcej okienek formularza wypełnisz, tym bardziej kompleksowa odpowiedź będzie przygotowana z mojej strony!
  • SUMARYCZNY RAPORT stworzony na podstawie blogów firmowych zgłoszonych do badania (w drugiej połowie listopada 2020 r.)
  • VIDEO z kluczowymi tipami zwiększającymi potencjał sprzedażowy bloga, które sprawdziłam w swojej praktyce zawodowej.

Jeśli już teraz wiesz, że chcesz otrzymywać ode mnie informacje związane z prowadzeniem bloga w firmie, zapraszam do subskrypcji!