Copywriter

Z pisaniem treści do internetu jestem związana od 1997 roku. W 2012 roku zetknęłam się ze słowem copywriter. Definiuję je jako osobę twórczą, mającą, z pomocą słów, przekazać jakąś ideę, opisać zagadnienie, zareklamować coś.

Moje doświadczenie zawodowe na stanowisku COPYWRITER obejmuje:

-> blogowanie: pierwszy prywatny blog na Onet.pl a od marca 2012 pod własnymi adresami, ponadto tworzenie wpisów na blogi Klientów,

-> działalność dziennikarza internetowego, także redaktora naczelnego, jak i wydawcy lokalnych serwisów informacyjnych,

-> przygotowywanie treści na strony internetowe własne oraz Klientów, od wizytówek po opisy produktów dla e-sklepów.

SPECJALIZUJĘ SIĘ w prowadzeniu blogów firmowych

i takie zlecenia przyjmuję najchętniej

Jeśli potrzebny Ci jest copywriter na stałe, to jesteś w odpowiednim miejscu!

  1. Znam zagadnienia SEO – cytuje opinię Klientki: Dziękuję bardzo za świetną pracę! Wreszcie widzę na własne oczy, jak wygląda output profesjonalnego SEO copywritera. 
  2. Piszę ciekawie i z pomysłem – cytuję opinie Klientów: Intrygujący temat, który w możliwie naturalny sposób umożliwia przedstawienie szerokiej oferty – świetnie 😉 | Artykuł napisany bardzo dobrze i pomysłowy 🙂 | Bardzo fajny wpis, czyta się jednym tchem 🙂
  3. Mam swoje ulubione branże: dzieci i rodzicielstwo, CNC (!), urządzenie i wystrój wnętrz prywatnych oraz przeznaczonych biznesowi.

Nie zamykam się na różnorodność tematyczną. Możesz liczyć na moją uczciwą informację, że będę eksplorować coś po raz pierwszy.

Cennik

Przykładowe działania:

-> 50zł/h pracy, jeśli tekst wymaga zaangażowania czasowego, dokonania tłumaczenia materiałów, etc.

-> 100zł netto – przyjemny w odbiorze tekst spełniający wymogi SEO, na zadany temat, oparty o dostarczone przez Ciebie materiały. W cenie określenie frazy kluczowej, jeśli nie masz jej ustalonej oraz propozycja meta tytułu i meta opisu dla wyszukiwarek. Długość minimum 300 słów.

-> 150zł netto – publikacja mojego tekstu na Twój temat wraz z linkiem dofollow na rok, na blogu mama-m.pl