Blog manager

BLOG MANAGER to osoba wspierająca wszystkie lub wybrane działania związane z blogowaniem. DORADZĘ. Wpadnę na pomysł wspierający strategię. Napiszę lub przeredaguję wpisy. To tylko niektóre możliwości. Mając perspektywy i wiedząc, że nic Ci nie ucieka, będziesz czerpać z blogowania garściami! PRZEKONAJ SIĘ!

o mnie i o blogach

Pierwszy pamiętnik internetowy założyłam w 1997 roku. Nie miałam jednak niekończącego się tematu na kontynuowanie otwieranych blogów. Dopiero w roku 2012, gdy zostałam mamą po raz pierwszy trafił się temat – macierzyństwo, pozwalający mi blogować do dziś. Poza prywatną ścieżką blogerską, prowadziłam blogi na zlecenie firm, tworzyłam wpisy z historią*, aktualizowałam blogowe zaplecza agencji SEO, konsultowałam i przygotowywałam strategie dla blogów specjalistów różnych branż.

W roku 2017 oficjalnie nazwałam siebie blog managerem i tym samym obrałam główny kierunek w mojej pracy zawodowej. Działalność uzupełniam pisaniem tekstów na zlecenie, nie tylko na blogi, czy w ramach kampanii influencerskich, ale również dla e-sklepów, czy da agencji marketingowych i portali.

________________________

* najmilej wspominam rozmowy koszulek nocnych w bieliźniarce… taki twórczy blog dla sklepu z bielizną.